Kontakt z obsługą

Szanowni Klienci,

Obsługa drogerii internetowej pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach:
8.00 - 15.00
Kontakt telefoniczny z obsługą:

- telefon komórkowy:
+48 516 030 222

Kontakt e-mailowy: sklep@perfumeria-uroda.pl

Kontakt skype: perfumeria.uroda
 
Udanych zakupów życzy Perfumeria Uroda.


Kontakt GG:  36029736

Partnerzy

Zapisz się na newsletter

Herbamedicus Końska maść forte chłodząca 500 ml

  • Kod: 7640133070384
  • Producent: HERBAMEDICUS
  • Kategoria: maści, kremy lecznicze, talki
  • Dostępność: Brak w magazynie
  • Cena brutto: 53,00 zł
  • (Cena netto: 43,09 zł)
  • Poleć produkt

HERBAMEDICUS

KOŃSKA MAŚĆ FORTE CHŁODZĄCA

Maść jest wyprodukowana z 25 rodzajów ziół leczniczych. Niektóre z tych ziół zawierają substancje, o których wiadomo, że potrafią ulżyć w przypadku bólu stawów, mięśni, kręgosłupa oraz pomagają w dolegliwościach związanych z zapaleniami stawów pochodzenia reumatycznego, stanami reumatycznymi, zapaleniami ścięgien, obrzękami stawów i przydolegliwościach nerwu kulszowego. Ta kompozycja działa odświeżająco, i dlatego jest odpowiednia przedewszystkim po obciążeniach aparatu ruchowego. W celu osiągnięcia maksymalnego pożądanego skutku, zastosowano w tej recepturze duże ilości i koncentracje wyciągów, mianowicie z następujących roślin :

Kasztanowiec zwyczajny ( koński) - do podstawowych substancji bioaktywnych należą przedewszystkim aescyna, garbnik oraz glikozydy flawonowe. Te składniki mają swój udział w podwyższaniu elastyczności ścianek naczyń krwionośnych, przyspieszają szybkość krążenia i przepływ krwi żylnej oraz zapobiegają tworzeniu się obrzęków. Są sprawdzonymi środkami na żylaki, mają wyraźne przeciwzapalne i gojace działanie na stawy, mięśnie i ścięgna.

Żywokost lekarski - podstawową substancją jest alantoina. Wspomaga regenerację kości, stawów, chrząstek. Skutecznie tłumi zapalenia, przyspiesza odnowę komórek i eliminuje zmęczenia mięśni. Wyraźnie pomaga podczas kuracji stanów powypadkowych takich jak złamania, zwichnięcia oraz potłuczenia.

Jałowiec pospolity - uaktywnia system limfatyczny, usuwa substancje toksyczne z mięśni. Skutecznie działa przeciw skurczom i przyspiesza regenerację mięśni. Wykazuje pozytywne działania w przypadku reumatyzmu i suchych bólów (dna), 

arnika górska, rozmaryn lekarski, kamfora, eukaliptus gałkowy, mięta pieprzowa, sosna,  miłorząb japoński, tarczyca bajkalska, jerzówka purpurowa, rzepik pospolity, nagietek lekarski, tymian, jodła pospolita, cytryna zwyczajna, grejpfrut, sosna górska-kosówka właściwa, lewanda, czarny wrzos, Riben Nigrum rumianek, borówka czernica, rdest wężownik.

SPOSÓB UŻYCIA:

Nanieść żel na chore miejsce w takiej ilości, aby skóra była zdolna go wchłonąć, wmasować. W celu podwyższenia skuteczności działania zaleca się stosować kocowanie wraz z grubą warstwą żelu.

OSTRZEŻENIE:

Przeznaczone do użycia zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami. Podczas stosowania na żylaki nie masować, balsam delikatnie wcierać ! Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić przed dziećmi. Wyjątkowo może wystąpić reakcja alergiczna na którąś z substancji bioaktywnych preparatu.