Perfumeria

O nas

Perfumeria Uroda Perfumeria-uroda.pl zajmuje się sprzedażą perfum i kosmetyków od 1991 roku. Powstała, by oferować Państwu najlepsze produkty w doskonałych cenach.

 
Jesteśmy firmą specjalizującą się w importowaniu perfum od największych światowych producentów i dystrybutorów krajów na całym świecie, co gwarantuje najwyższą jakość i oryginalność perfum oraz umożliwia nam przygotowanie oferty sprzedaży w bardzo atrakcyjnych cenach.

 
Nasza oferta stale powiększa się i dostosowuje do potrzeb naszych Klientów. Obejmuje blisko 10 tysięcy produktów  najlepszych i uznanych marek, takich jak Armani, Calvin Klein, Chanel, Christian Dior, Dolce&Gabbana, Gucci, Hugo Boss, Lanvin i wiele innych, a także nowości pojawiające się w Polsce.

 
W naszym asortymencie odnajdą Państwo oryginalne perfumy damskie i perfumy męskie, zestawy perfum na prezenty, jak również kosmetyki, akcesoria kosmetyczne oraz testery perfum.

 
Bogate opisy produktów perfumeryjnych i kosmetycznych oraz ich producentów zamieszczone na naszej stronie internetowej nie tylko ułatwią dokonanie wyboru przy zakupie, ale również przede wszystkim przybliżą Państwu fascynujący świat perfum i pielęgnacji.

 
Nasze stany magazynowe są podłączone on-line do strony internetowej, a zatem wszystkie produkty dostępne na magazynie są widoczne podczas robienia zakupów na stronie.

 
Bardzo dbamy o to, by nasi Klienci otrzymywali zamówione produkty w możliwie jak najkrótszym czasie i dokładamy wszelkich starań, by Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani i czuli się bezpiecznie w robieniu zakupów przez internet w naszej Perfumerii.


Pracownicy Perfumerii perfumeria-uroda.pl są świadomi tego, że sukces sprzedaży internetowej oparty jest na zaufaniu Klientów, dlatego też od początku działalności cały nasz zespół kładzie duży nacisk na zapewnienie naszym Klientom pełnej satysfakcji ze świadczonych usług.

Profesjonalna, rzetelna i miła obsługa jest naszym celem nadrzędnym, a stale wzrastająca liczba Klientów świadczy o tym, iż jesteśmy godnym zaufania partnerem.

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Nasi konsultanci postępują zgodnie z kodeksem etycznym i zawsze gotowi są udzielić profesjonalnych porad oraz pomóc w wyborze najodpowiedniejszego spośród oferowanych przez nas produktów.

Od roku 2012 nasza firma zajmuje się wynajmem jachtów w Giżycku. W największym porcie śródlądowym mogą Państwo wynająć jacht motorowy lub żaglowy. "Evita Jacht" to najwyższa jakość usług czarteru jachtów na Mazurach. Wszystkich zainteresowanych tą formą wypoczynku zapraszamy na stronę - http://evita-jacht.pl.

Wszelkich dodatkowych informacji z przyjemnością udzieli Państwu telefonicznie nasz wykwalifikowany personel:

Dane Firmy:

Sklep internetowy Perfumeria Uroda mieszczący się w Warszawie, przy ul. Ks.J. Popiełuszki 13/55, działa na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej pod nr 220338 prowadzonej przez Zarząd Dzielnicy Żoliborz m. st. Warszawy.

NIP: 525-101-12-45, REGON 012317816-00038

 

Biuro Obsługi Klienta: 01-756 Warszawa ul. Przasnyska 6B, czynne w godzinach 8:00-15:00 od poniedziałku do piątku;

sobota - niedziela: nieczynne.

 

Alior Bank w Warszawie
Numer konta bankowego: 89 2490 0005 0000 4600 9612 6406

Telefon komórkowy: +48 512 622 001

Telefon komórkowy: +48 516 030 222

e-mail: sklep@perfumeria-uroda.pl

 

 

Życzymy udanych zakupów !